
Санки-льодянка Алеана " Космо" 122094
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дитячі санчата виготовлені з міцного пластику та призначені для активного зимового відпочинку. Ергономічна конструкція з ручками для зручного керування й утримання балансу під час спуску з гори. Легка вага санок полегшує їх перенесення, а яскравий колір приверне увагу дітей. Безпека маленьких користувачів забезпечується завдяки особливій формі сидіння й бічних країв, а також стійкості конструкції під час руху по снігу. Санки ідеально підходять для використання на гірках, льодових схилах та інших снігових поверхнях.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Алеана |
| Страна производитель | Украина |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Количество мест | 1 |
| Материал | Пластик |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип | Ледянка |
| Цвет | Разные цвета |
| Размеры | |
| Высота | 12 см |
| Длина | 59 см |
| Ширина | 57 см |
- Цена: 334 ₴

