
Шліфувальна машина кутова (болгарка) APRO КШМ 125 980 ОК (125мм, 980Вт,11000об/хв, М14, 3м, швидкознімний кожух, регулятор
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Електрична кутова шліфувальна машина (надалі КШМ) призначена для сухого чищення i різання металевих, цементних, гранітних або мармурових поверхонь, очищення металоконструкцій від корозії та зачистки зварних швів за допомогою зачисних або відрізних кругів (дисків) діаметром 125 мм та товщиною до 6 мм. При використанні спеціальних насадок можливе застосування КШМ для очищення виробів від фарби. Також КШМ можна використовувати із встановленням її у спеціальну стійку.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APRO |
| Страна производитель | Китай |
| Максимальное количество оборотов | 11000 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 125 мм |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 980 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
| Комплектация | |
| Кейс в комплекте | Да |
- Цена: 1 839 ₴

