
Набір динозаврів 2К506002
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір динозаврів в кул. 2К506002. Набір динозаврів допоможе влаштувати власний «Парк юрського періоду»!
Величезні істоти, кожен з яких зображує динозаврів певного виду.
Кожна фігурка виконана в залежності від загальноприйнятих зовнішніх характеристик того чи іншого типу динозаврів.
У наборі 6 фігурок.
Розмір упаковки: 24 х 4 х 31
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Динозавр |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 310 мм |
| Довжина упаковки | 240 мм |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Ширина упакування | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 310 |
| Довжина | 240 |
| Ширина | 40 |
- Ціна: 242 ₴

