
Диск по бетону універсальний 180*2,4*22,2мм APRO 830741
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Універсальний диск по бетону APRO PRO 180x22,2x2,4 мм - це ріжучий інструмент, спеціально розроблений для різання різних видів бетону. Широко використовується в проектах будівництва та реконструкції, де потрібне точне та ефективне різання.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр зовнішній | 180 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.2 мм |
| Матеріал кола | Алмаз, Сталь |
| Призначення | Шліфувальний |
| Обробка матеріалу | Кераміка, Піщаник, Граніт, Камінь, Мармур, Бетон |
| Стан | Новий |
| Товщина | 2.5 мм |
- Ціна: 899 ₴

