
Мякі пазли Vladi Toys "Мама та малюк" VT1106-97
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Серія м'яких пазлів "Бебі пазли" чудово підходять для першого знайомства малюка з пазлами. Спінений прошарок створює об'єм, такий пазл, на відміну від плоского, легко взяти в руку і перемістити з місця на місце.
Пазли щільно прилягають один до одного і створюють цілу, об'ємну картину.
Кожен пазл складається з трьох-п'яти частин, тому дитині буде легко з нею впоратися.
До комплекту входять чотири картинки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vladi Toys |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Картон |
| Стан | Новий |
| Тематика | Тварини |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | М'які пазли |
| Розміри | |
| Висота | 1 см |
| Довжина | 18 см |
| Товщина | 5 см |
| Ширина | 14 см |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 20 мм |
| Довжина упаковки | 260 мм |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Ширина упакування | 16 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Веселка |
- Ціна: 89 ₴

