
Горщик дитячий Алеана "Бамбіно" синій/блакитний
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Горщик дитячий Алеана Бамбіно синій.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Алеана |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 38 см |
| Довжина | 31 см |
| Максимально допустиме навантаження | 20 кг |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Горщик класичний |
| Колір | Синій |
| Ширина | 31 см |
- Ціна: 190 ₴

