
Горщик дитячий Алеана "Малятко" малиновий
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Маленький і компактний дитячий горщик "Малятко" буде незамінним помічником не тільки вдома, але і в подорожі. Зручна спинка горщика допомагає підтримувати спинку дитини, передня розширена частина захищає від протікання. Ручка дозволить без проблем перенести горщик. Не містить шкідливих речовин і добавок. Відповідає вимогам чинного санітарного законодавства України. Горщик якісний, невеликий і зручний, допоможе вам в період привчання дитини до самостійності. Розмір 28.5*23.5*16.5
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Алеана |
| Діаметр | 16.5 см |
| Довжина | 28.5 см |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Горщик класичний |
| Колір | Фуксія |
| Ширина | 23.5 см |
- Ціна: 114 ₴

