
Блок живлення 5V/1.5A Sat Integral (штекер тонкий DC 3,5)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Такі пристрої випускаються в пластиковому корпусі і розраховані на відносно невеликі струми в межах декількох ампер, що цілком достатньо для живлення багатьох електронних схем. Вилковий блок живлення 5 В 1.5 A отримав свою назву через спосіб підключення до мережі 220 В - через вилку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sat Integral |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Вихідна напруга (output) | 5 В |
| Потужність | 7.5 Вт |
| Призначення | Універсальне |
| Напруга живлення | 220 В |
| Номінальна сила струму | 1.5 |
| Сила вихідного струму | 1.5 - 2 А |
| Тип | Мережевий |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 150 ₴

