
Ваги базарні електронні Grunhelm GSC-301S, 300 кг
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Торгові ваги Grunhelm GSC-301S застосовуються для зважування різноманітних продуктів. Ідеально підійдуть на підприємствах промисловості, магазинних складах тощо.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 820 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 8 |
| Довжина | 410 |
| Максимальна вага | 300 |
| Тип ваг | Електронні |
- Ціна: 2 253 ₴

