
Машинка для стрижки волосся Grunhelm GHC508 3Вт акумуляторна
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумуляторна машинка для стрижки GHC508 Grunhelm - практична модель для догляду за собою. Машинка оснащена самозагострювальними лезами зі сталі високої якості. Регулювати довжину можливо завдяки насадці-гребінцю. Є індикатор заряду батареї.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість насадок | 1 |
| Кількість установок довжини | 5 |
| Максимальна довжина підстригання | 15 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 3 мм |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Тип приладу | Тример |
| Колір | Чорний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вага | 0.5 кг |
| Час заряду акумулятора | 8 годин |
| Час роботи від акумулятора | 60 хв |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Стаціонарний зарядний пристрій | Так |
| Тип елементів живлення | Ni-MH |
| Щіточка для чищення | Так |
- Ціна: 869 ₴

