
Машинка для стрижки волосся Grunhelm GHC902 акумуляторна
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумуляторна машинка для стрижки Grunhelm GHC902 - зручна і функціональна модель з максимальною потужністю 3 Вт. Працює від акумулятора або мережі. Для ефективної стрижки в комплекті йдуть 4 насадки, за допомогою яких можна регулювати довжину від 0.8 до 2 мм. Ножі виконані з якісної кераміки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість насадок | 4 |
| Кількість установок довжини | 5 |
| Максимальна довжина підстригання | 2 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 0.8 мм |
| Регулювання довжини | Поворотний регулятор, Змінні насадки |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Час заряду акумулятора | 8 годин |
| Час роботи від акумулятора | 60 хв |
| Матеріал лез | Кераміка |
| Тип елементів живлення | Ni-Cd |
| Щіточка для чищення | Так |
- Ціна: 872 ₴

