
Візок дитячий пластмасовий Оріон 693 з кошиком
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Візок Оріон 693 з кошиком.
Як довго малюки чекали собі візок точ-в-точ як візок у батьків в супермаркеті! Міцна і надійна пластмаса. Одним словом, море задоволення для всіх: і дітей, і батьків. Можна і в супермаркет грати, і ляльок катати, і перевозити все що завгодно. Розмір 370x310x470 мм. Висота від підлоги до ручки 50 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Оріон |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал ручки | Пластик |
| Тип | Кошик |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 47 мм |
| Довжина | 31 мм |
| Ширина | 37 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр задніх коліс | 6 см |
| Діаметр коліс | 60 |
| Діаметр передніх коліс | 6 см |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Тип передніх коліс | Одинарні |
- Ціна: 270 ₴

