
Машинка для стрижки волосся Maestro MR-653С, 15Вт червона
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Maestro MR-653C - машинка для стрижки, призначена для тих, хто цінує тиху і комфортну роботу побутової техніки. Завдяки використанню керамічних лез ця модель має відмінну якість стрижки, оскільки такий матеріал дозволяє отримати дуже гостру заточку, і найголовніше - дуже довговічний. Навіть після тривалого часу використання результат буде, як від нової машинки, чому сильно сприяє проводове харчування, оскільки такі електроприлади має більшу стабільність та надійність.
Модель MR-653C має продуманою і зручною ергономікою корпусу і кнопок, якими здійснюється управління під час стрижки. Форма машинки має такий профіль, що вона дуже гармонійно лягає в руку і в ній не накопичується стомлення і втома від тривалого використання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maestro |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість насадок | 4 |
| Максимальна довжина підстригання | 12 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 3 мм |
| Регулювання довжини | Змінні насадки, Поворотний регулятор |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Кераміка |
| Щіточка для чищення | Так |
- Ціна: 499 ₴

