
Іграшка Оріон Ванночка для ляльок 532
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ванночка ігр для ляльки Оріон 532 велика.
Розмір:
39 x 21,5 x 16 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Оріон |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 215 мм |
| Довжина | 390 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Іграшкові меблі |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 160 мм |
- Ціна: 134 ₴

