
Пилосос з контейнером Artel VCC-0120 2000Вт grey
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
HEPA фільтр - це високоефективний фільтр, який стримує найдрібніші частинки пилу всередині пилососа, тим самим очищаючи повітря. Миючі HEPA фільтри максимально ефективні в фільтрації повітря під час прибирання.
Пилосос сконструйований таким чином, щоб пересувати його було максимально зручно. Переднє колесо пилососа дозволяє легко керувати ним, а завдяки обертаючому шлангу, пилосос можна повертати на 360 градусів.
Зручна, трубка пилососа що складається ідеально підійде для людини будь-якого зросту і додасть додатковий комфорт під час прибирання. Вам не потрібно нагинатися, щоб пилососити, просто налаштуйте трубку під свій зріст.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artel |
| Країна виробник | Узбекистан |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність всмоктування | 420 Вт |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Звичайний |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Тип прибирання | Суха |
| Фільтр тонкої очистки | Так |
| Колір корпусу | Сірий |
- Ціна: 5 468 ₴

