
Санки-льодянка Алеана " Космо" 122094
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячі санчата виготовлені з міцного пластику та призначені для активного зимового відпочинку. Ергономічна конструкція з ручками для зручного керування й утримання балансу під час спуску з гори. Легка вага санок полегшує їх перенесення, а яскравий колір приверне увагу дітей. Безпека маленьких користувачів забезпечується завдяки особливій формі сидіння й бічних країв, а також стійкості конструкції під час руху по снігу. Санки ідеально підходять для використання на гірках, льодових схилах та інших снігових поверхнях.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Алеана |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість місць | 1 |
| Матеріал | Пластик |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип | Ледянка |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 12 см |
| Довжина | 59 см |
| Ширина | 57 см |
- Ціна: 334 ₴

