
СЗП 2в1 (стац +USB) Type-C Walker WH-26 2.1A black
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мережевий зарядний пристрій Walker WH-26 + USB Type-C Cable Black
Зазвичай разом з телефоном або іншим гаджетом, який заповнює рівень енергії за допомогою окремого ЗП, є мережевий адаптер. Але, як і будь-який інший прилад, зарядний блок може зламатися і вам знадобиться заміна. ЗП Walker WH-26 + USB Type-C Cable – це зарядний блок для телефона, для планшета, для переносних і портативних пристроїв. Модель забезпечить необхідну потужність електроенергії, допоможе якомога довше зберегти робочі параметри вбудованого акумулятора і зарядку в найкоротші терміни. Якщо знадобиться, його можна застосовувати і для інших пристроїв, єдине – враховуйте сумісність портів і потужність енергії.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Walker |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Вихідна напруга (output) | 5 В |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Потужність | 10.5 Вт |
| Призначення | Універсальне |
| Напруга живлення | 220 В |
| Номінальна сила струму | 2.1 А |
| Стан | Новий |
| Тип | Мережевий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип роз'єму | Type C |
- Ціна: 170 ₴

