
Телевізор Grunhelm 32H500-GA11V Smart TV/T2, HD, 11 android, voice control
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телевізор Grunhelm 32H500-GA11V
Android 11 з оновленням через інтернет
Природні кольори на екрані
Зручне керування
DOLBY AUDIO - висока якість звуку
Google Voice Search - голосове керування
FrameLess: стильний екран - це модель без полів, чия складна естетика створює оптичну ілюзію, водночас екран зміщується в стіну, на якій його встановлено.
Дисплей HD: якість зображення з більш м'якими вимогами, що робить його відтворення швидшим і легшим.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |
| HD-формат | 720р |
| Підтримка Smart TV | Так |
| Діагональ екрану | 32 дюйм |
| Вигнутий екран | Ні |
| Кріплення на стіну | Так |
| Підтримка HDTV | Так |
| Роздільна здатність екрану | 1366×768 |
| Стан | Новий |
| Тип телевізора | LED |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір | Чорний |
| Зображення | |
| Час відгуку | 6.5 мс |
| Контрастність хххх:1 | 3000 |
| Кут огляду | 170 град. |
| Частота екрану | 60 Гц |
| Яскравість | 200 cd/m² |
| Інтерфейси | |
| Вхід/Вихід | Ethernet |
| Вихід на навушники | Так |
| Кількість роз'ємів HDMI | 3 |
| Кількість роз'ємів USB | 1 |
| Бездротові можливості | Bluetooth, Wi-Fi |
| Розміри | |
| Висота | 425 мм |
| Глибина | 84.2 мм |
| Ширина | 724.3 мм |
| Звук | |
| Кількість динаміків | 2 |
| Об'ємне звучання | Так |
| Стереозвучание | Так |
| Сумарна потужність звуку | 16 Вт |
| Функції | |
| Підтримувані формати | MPEG4, MP3, JPEG, MKV, AVI |
| Мова меню | Російська, Англійська, Український |
| Прийом сигналу | |
| Підтримка стандартів | DVB-C, DVB-T, DVB-T2 |
| Підтримка телевізійних стандартів | SECAM, PAL |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.9 |
- Ціна: 7 499 ₴

