
Газова плита Grunhelm G4FM6611W 60см (біла)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Окремостояча кухонна плита Grunhelm G4FM6611W з газовими конфорками. Газова духовка на 60 літрів з підсвічуванням (кнопкою) і емаллю легкого очищення. Плита має відділення для посуду у вигляді висувного ящика і кришку з металу. Посилена теплоізоляція бічних стін. Висока якість емалі та товстий метал.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Туреччина |
| Варильна поверхня | Газова |
| Вид плити | Кухонна плита |
| Духова шафа | газовий |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Ширина плити | 60 см |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 39 кг |
| Висота | 850 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Ширина | 630 мм |
| Характеристики духової шафи | |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Об'єм духової шафи | 60 л |
| Очищення духовки | Традиційна |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Кількість газових конфорок | 4 |
| Матеріал решітки | Емальована сталь |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Розташування конфорок | квадрат |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кришка | емальована |
- Ціна: 10 999 ₴

