Кошик
1925 відгуків
МіЛСі
+380 (67) 441-18-33
+380 (68) 975-89-45
Вимикач автоматичний AWM 1P С10 (AC1P10), фото 1

Вимикач автоматичний AWM 1P С10 (AC1P10)

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Однополюсний автоматичний вимикач AWM типу C з вимикаючою здатністю 4,5 кА захищає електричний ланцюг, а точніше, електричні прилади, установки, від перевантаження і короткого замикання, а також від перегріву проводів. 

Прилад виконаний у діелектричному корпусі, призначеному для вимкнення, увімкнення і пропускання електричного струму. Здатний самостійно вимикатися в аварійних ситуаціях, наприклад, у разі короткого замикання. Використовуються автоматичні вимикачі AWM в житлових будинках, комерційних установах і в промисловості.

Встановлюється автоматичний вимикач AWM типу C на DIN-рейку в металевому або пластиковому розподільчому щиті та розрахований на номінальний струм 10 А. 

Основні
ВиробникAWM
Матеріал корпусуПластик
Тип ПЗВВимикач
Тип монтажуНа DIN рейку
Технічні характеристики
Кількість полюсів1 шт.
Номінальна вимикаюча здатність (Icn)4500 А
Номінальний струм10 А
Тип спрацьовування ПЗВЕлектромеханічний
Частота струму60 Гц
  • Ціна: 84 ₴