
Автомобіль пластмасовий Wader "Middle Truck - Бетонозмішувач" 39489
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Авто "Middle truck" бетономішалка в коробці .
Ця машинка є реалістичною копією справжнього будівельного автомобіля.
Такі елементи, як крутний барабан зроблять гру особливо цікавою, корисною і пізнавальною для дитини.
Ця яскрава і приваблива багатофункціональна іграшкова машинка виготовлена з легкого,
альо міцного пластику, стійкого до погодних умов.
Тому вона прекрасно підходить для використання як вдома, так і на вулиці.
Розмір машини:
ширина - 19 см,
довжина - 44 см,
висота - 27
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wader |
| Вікова група | Від 1 року |
| Висота | 270 мм |
| Довжина | 440 мм |
| Матеріал | Пластмаса |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 190 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | машина |
| Упаковка | Коробка |
- Ціна: 530 ₴

