




Холодильник Grunhelm BRH-N185D60W No Frost, НМК 315л, 184см, білий
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Холодильник Grunhelm BRH-N185D60-W об'ємом 315 л має кліматичний клас SN/ST і тип холодоагенту R600A. Модель заморожує до 12 кг/24 години, клас енергоспоживання А+. Для зручності на дверях встановлено 2 великі та 1 маленька полиця. Автономний час роботи становить 13,5 години.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Кількість камер | 2 |
| Кількість компресорів | 1 |
| Загальний об`єм | 315 л |
| Об'єм морозильної камери | 97 л |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | No Frost |
| Розморожування холодильної камери | No Frost |
| Розташування морозильної камери | Нижня |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Білий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автономне збереження холоду | 13 годин |
| Дисплей | Так |
| Використовуваний холодоагент | R600a (ізобутан) |
| Кількість дверей | 2 |
| Матеріал полиць | Скляні полиці |
| Потужність заморожування | 12 кг/добу |
| Рівень шуму | 41 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 66 кг |
| Висота | 1840 мм |
| Глибина | 665 мм |
| Ширина | 600 мм |
- Ціна: 18 749 ₴


