
Щит ШМР-А-6-Н
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Щит ВІСА-Електро ШМР-А-6-Н
Щит виготовляють для зовнішньої і внутрішньої установки, а також для установки на вулиці з підвищеним ступенем захисту від дощу, снігу та бруду. Відрізняються ШМР один від одного кількістю місць (модулів) для установки автоматики та іншої модульної продукції яка кріпиться на дін-рейку.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Конструкція | Суцільнозварна |
| Застосування | В приміщенні/Уличне |
| Розташування | Вертикальне |
| Розрахункова кількість модулів | 6 |
| Ступінь захисту IP | 31 |
| Тип монтажу | Навісний |
| Тип обладнання | Щит |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 180 мм |
| Глибина | 95 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал | Метал |
| Відкриття дверей | Лівосторонній |
| Колір | Білий |
- Ціна: 299 ₴

