
Казан туристичний Talko D11165 16,5л+дужка/кришка
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Казан з алюмінієвою кришкою об'ємом 16.5 літрів, виготовлений з алюмінієвого сплаву. Має круглу форму, діаметр - 360 мм, висота стінок 215 мм, товщина стінок 3.5 мм, товщина дна 4.5 мм. Кришка комплектується алюмінієвою ручкою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Талко |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 3 кг |
| Внутрішнє покриття | без покриття |
| Висота | 21.5 мм |
| Діаметр | 36 мм |
| Кришка | Є |
| Матеріал | Алюміній |
| Матеріал кришки | Алюміній |
| Призначення | Для відкритого вогню |
| Об`єм | 16.5 л |
| Стан | Новий |
| Товщина дна казана | 4.5 мм |
| Товщина стінок казана | 3.5 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Дужка для підвішування | Є |
- Ціна: 1 499 ₴

