
Пилосос з контейнером та мішком Artel VCU-0120 M 2000Вт blue
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пилосос ARTEL VCU 0120 M виконує функцію сухого прибирання. Для цього в ньому встановлено двигун потужністю 2000 Вт. Система Cyclone дасть змогу зручно позбутися пилу, просто візьміть контейнер і випорожніть його в сміттєвий бак на вулиці. Додатково в комплекті мішок-пилозбірник об'ємом 3.5 л і кріплення для нього. Вони встановлюються замість контейнера. Таким чином забезпечується універсальність використання на різні уподобання споживачів. Довжину телескопічної трубки можна легко регулювати відповідно до зросту, щоб сильно не нагинатися. Під час натискання на кнопку мережевий шнур розмотується автоматично.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artel |
| Країна виробник | Узбекистан |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність всмоктування | 420 Вт |
| Об'єм пилозбірника | 1.7 л |
| Живлення | Мережа 220В |
| Положення регулятора потужності всмоктування | корпус |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Звичайний |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип пилозбірника | Контейнер, Мішок |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Тип прибирання | Суха |
| Фільтр тонкої очистки | Так |
| Колір корпусу | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.2 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина всмоктуючого шланга | 1.9 м |
| Довжина мережевого шнура | 5 м |
| Рівень шуму | 78 дБ |
- Ціна: 5 618 ₴

