

Морозильна камера Grunhelm VFH-S170M60W, 170см 225л білий
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Морозильна камера VFH-S170M60W Grunhelm - вертикальна морозильна камера з потужністю заморозки 11 кг/добу. У камері 7 секцій, корисний об'єм 225 л. Керування – Механічне.
Компресор Hermetic
Компресор Hermetic
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Кліматичний клас | ST |
| Кількість дверей | 1 |
| Кількість компресорів | 1 |
| Загальний об`єм | 225 л |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | ручне |
| Стан | Новий |
| Тип морозильної камери | морозильна шафа |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 59 кг |
| Висота | 1700 мм |
| Глибина | 605 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Використовуваний холодоагент | R600a (ізобутан) |
| Кількість ящиків в морозильній камері | 7 |
| Потужність заморожування | 11 кг/добу |
| Рівень шуму | 42 дБ |
- Ціна: 16 124 ₴

