
М`ясорубка електрична Grunhelm AMG200SS 2000Вт, 1.8 кг/хв, решіток 3, терки, шинковка
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.М'ясорубка Grunhelm AMG200SS — це сучасний пристрій, який поєднує в собі високу продуктивність і багатофункціональність. Завдяки максимальній потужності 2000 Вт, цей прилад здатний обробляти до 1,8 кг м'яса за хвилину, що робить його ідеальним вибором для будь-якої кухні.
Ця м'ясорубка комплектується трьома дисками для різних видів м'ясних виробів, а також насадками для ковбасок, "Кеббе" та терка-скибкорізка. Завдяки двом насадкам для терки та трьом барабанам, ви зможете швидко та ефективно подрібнювати овочі та інші продукти.
Однією з ключових особливостей Grunhelm AMG200SS є функція реверсу, що дозволяє легко усувати застряглі шматочки м'яса, забезпечуючи безперебійну роботу пристрою. Шнур довжиною 0,8 метра забезпечує зручність у використанні, дозволяючи вільно переміщувати м'ясорубку по кухні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість решіток | 3 |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь, Пластик |
| Номінальна потужність | 2000 Вт |
| Продуктивність м'ясорубки | 1.8 кг/хв |
| Реверс | Так |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.9 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Насадка для приготування ковбас | Так |
| Насадка-кебе | Так |
| Насадка-шинковка | Так |
| Штовхач | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
- Ціна: 3 376 ₴

