
Телевізор Grunhelm 32F700-GA11V Smart TV/T2, FHD, 11 android, voice control
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інноваційні особливості моделі Grunhelm:
Офіційний Android
Безмежний екран, без рамочки (пластик) plastic FrameLess
Природні кольори на екрані
Зручне управління
DOLBY Audio
Hey Google Voice Search — голосове управління
Дисплей Full HD 1080
Висока щільність пікселів робить зображення яскравішим та чіткішим.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |
| HD-формат | 1080р |
| Підтримка Smart TV | Так |
| Діагональ екрану | 32 дюйм |
| Вигнутий екран | Ні |
| Кріплення на стіну | Так |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Стан | Новий |
| Тип телевізора | LED |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Вага | 3.8 кг |
| Висота | 425 мм |
| Глибина | 84.2 мм |
| Ширина | 724.3 мм |
| Зображення | |
| Час відгуку | 9.5 мс |
| Контрастність хххх:1 | 3000 |
| Кут огляду | 178 град. |
| Частота екрану | 60 Гц |
| Яскравість | 250 cd/m² |
| Звук | |
| Кількість динаміків | 8 |
| Об'ємне звучання | Так |
| Стереозвучание | Так |
| Сумарна потужність звуку | 16 Вт |
| Інтерфейси | |
| Кількість роз'ємів HDMI | 3 |
| Кількість роз'ємів USB | 1 |
| Бездротові можливості | Wi-Fi |
| Функції | |
| Підтримувані формати | MKV, MPEG4, JPEG, AVI, MP3 |
| Прийом сигналу | |
| Підтримка стандартів | DVB-T, DVB-T2, DVB-C |
| Підтримка телевізійних стандартів | PAL, SECAM |
- Ціна: 8 626 ₴

