
Коробка-органайзер підвісний для зберігання білизни Besser 3215106 6 відділень 32*15*10см
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Коробка-органайзер підвісна для зберігання речей Besser 3215106 виконана з якісного та міцного матеріалу. Гарна і незамінна річ для господарства. Органайзер красивий, практичний і якісний.
Органайзер Besser 3215106 економить простір, дає змогу зручно розсортувати речі, захищає одяг від пилу, дає змогу швидко знайти потрібну річ, і з ним легко підтримувати порядок. Вам більше не потрібно переривати стопи білизни і витрачати час на їх складання, досить просто простягнути руку і дістати з комірки бажану річ.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Besser |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 10 см |
| Довжина | 32 см |
| Кількість відділень | 1-6 |
| Матеріал | Поліестер |
| Призначення | Універсальне |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 15 см |
- Ціна: 76 ₴

