
Мобільний телефон Ergo F241 flex duos (black)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.ЗРУЧНИЙ І СТИЛЬНИЙ ДИЗАЙН
Мобільний телефон ERGO F241 Dual Sim виконаний в яскравому дизайні: корпус-розкладачка чорного кольору має стильну форму. Він міцний і надійний. Дисплей у 2.4 дюймовий з роздільною здатністю у 240x320 дозволяє переглядати улюблений контент і читати повідомлення, а завдяки великій зручній клавіатурі, набирати телефонні номери або текстові повідомлення дуже легко.
НАДІЙНИЙ ПОМІЧНИК
Батарея у 1000 мА/год, підтримка єдиного GSM-стандарту та два роздільні слоти для SIM-карт дозволяють бути в доступі 24/7. Завдяки можливості використовувати дві сім-карти, власник телефону може обрати найвигідніші тарифи різних операторів, а також розмежовувати особисті та ділові дзвінки.
Телефон має клавішу SOS, яка дає можливість зберегти кілька найбільш використовуваних номерів. У разі необхідності, за допомогою одного натискання, на них можна відправити завчасно підготовлене текстове повідомлення.
УСЕ НЕОБХІДНЕ В ОДНОМУ ПРИСТРОЇ
Разом з мобільним телефоном ERGO F241 Dual Sim власник отримуєте не лише цілий спектр таких корисних вбудованих додатків, як FM-радіо, аудіо, відеоплеєр, файл-менеджер, ліхтарик, але і можливість виходу в інтернет завдяки 2G мережі. Підтримка microSD-карти до 32 Гб дозволяє завантажувати улюблені медіафайли онлайн, так через Bluetooth.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ergo |
| Країна виробник | Китай |
| QWERTY-клавіатура | Так |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM |
| Тип SIM-карти | Mini SIM |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Форм-фактор | Розкладний |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 103 г |
| Висота | 103 мм |
| Товщина | 16.7 мм |
| Ширина | 51 мм |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 2.4 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 320×240 |
| Сенсорний екран | Ні |
| Кольоровий екран | Так |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 1000 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Знімний |
| Пам'ять і процесор | |
| Максимальний розмір карти пам'яті | до 32 Гб |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Зв'язок та комунікації | |
| Робота з повідомленнями | SMS, MMS |
| Дзвінки | |
| Сигнали виклику | Поліфонічні мелодії, Вібродзвінок |
- Ціна: 1 098 ₴

