
Ліжечко ігр пласт для барбі
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пластмасове ліжечко для барбі блакитного кольору
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 370 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Блакитний |
| Ширина | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Пластмаса |
| Тип | Ліжечко |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
- Ціна: 78 ₴

