
Зошит Ранок Англійська в наліпках "My family" м/о
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зошит Ранок Англійська в наліпках My family. Бажаєте, щоб вашій дитині легко давалося вивчення англійських слів? Із серією книжок "Англійська в наліпках" нудне є ятовування нових слів перетвориться на цікаву та продуктивну гру. Як працювати з книгою? Кожен розворот книги - це новий розділ тими. Роздивляйтеся з дитиною сюжетні малюнки й читайте разом англійські слова на сторінці ліворуч. Потім "відпрацьовуйте" лексику, заповнюючи порожні місця стікерами на сторінці праворуч. Виконайте завдання послідовно. Щоб дитина успішно засвоїла новий матеріал, займайтеся з нею не більше 15 хвилин на день. Наприкінці книги ви знайдете словничок із перекладом і транскрипцією вивчених слів. Понад 40 англійських слів. У кожній книзі 12 сторінок + 2 сторінки наліпок.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Family |
| Колір | Жовтий |
| Мова видання | Українська |
| Формат | |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стать | для дівчаток/хлопчиків |
| Формат | 20х20 |
| Основні | |
| Тип поліграфічного паперу | Офсетна |
| Вид палітурки | Скоба |
| Лініювання | Лінія |
| Кількість аркушів у зошиті/щоденнику | 12 |
| Тип | Зошит учнівський |
| Щільність листів | 65 г/м2 |
| Щільність обкладинки | 65 г/м2 |
| Обкладинка | |
| Поверхня | Матова |
| Матеріал обкладинки | Картон |
| Розміри | |
| Товщина | 20 мм |
- Ціна: 32 ₴

