
Зошит Ранок Англійська це легко "Історія іграшок" м/о
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зошит Ранок Англійська це легко Історія іграшок . Серія яскравих книг, героями яких є персонажі популярних мультфільмів Дісней, студії містить цікаві вправи з англійської. Разом з улюбленими персонажами дитина молодшого шкільного віку в ігровій формі легко опанує перші навички спілкування іноземною мовою, поповнить словниковий запас, розвине пам'ять і увагу.
| Основні | |
|---|---|
| Вид палітурки | Скоба |
| Щільність аркушів | 65 г/м2 |
| Щільність обкладинки | 65 г/м2 |
| Тип поліграфічного паперу | Офсетний |
| Мова видання | Українська |
| Розміри | |
| Довжина | 200 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Ширина | 288 мм |
| Обкладинка | |
| Матеріал обкладинки | Картон |
| Поверхня | Матова |
| Тематика декору, малюнка | Казки, кіно, мультфільми |
| Основні атрибути | |
| Вид творчості | Малювання |
| Вікова група | Від 5 років |
| Висота | 21 |
| Стать | Чоловічий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Формат | 20х28 |
| Колір | Жовто-зелений |
- Ціна: 70 ₴

