
Форма для піску "Замок" 901649
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Форма для піску Замок 901649.
Весела розвага для дітей - будівництво фортеці! За допомогою цих форм можна будувати фортечні стіни і башти не тільки з піску, а й зі снігу. Набір "Фортеця" - оригінальне і цікаве доповнення до звичайних лопаток і відерця для піску!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вікова група | Від 1 року |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 310 мм |
| Матеріал | Пластмаса |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 105 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | іграшки для піску |
- Ціна: 56 ₴

