
Пенал м`який 1-ий Kite K17-685-1
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пенал Kite виконаний з міцного нейлону оранжевого кольору із зображенням очок і вусів. Пенал має одне об'ємне відділення, яке дозволяє розмістити всю необхідну канцелярію. Тканина вироби пройшла складні тести на зносостійкість і розриви, стійка до впливу зовнішніх факторів. Пенал можна мити, при цьому він збереже свою первісну форму і забарвлення. Довговічна і надійна фурнітура, замки працюють відмінно.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Висота | 8 см |
| Довжина | 23 см |
| Наповнення пенала | Без наповнення |
| Колір | Помаранчевий |
| Ширина | 5.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал виготовлення | Нейлон |
| Стать | для дівчаток/хлопчиків |
- Ціна: 69 ₴

