
Вмикач Білорусь Гармонія вн 2-ий+св С5 10-233
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Напряжение | 220..250 В |
|---|---|
| Номинальный ток | 10 А |
| Частота тока | 50 Гц |
| Климатическое исполнение | УХЛ4 |
| Степень защиты | IP20 |
| Масса | 0.11 кг |
| Установочные размеры | 65..75 мм |
| Сечение проводников | от 0,75 до 2,5 мм² |
| ТУ РБ | 100258222.001-2000 |
| Матеріал кришки | Пластик ABS |
| Матеріал основи | Фенопласт |
| Матеріал контактної групи | Латунь посріблена |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bylectrica |
| Кількість клавіш | 2 шт. |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Номінальний струм | 10 |
- Ціна: 48 ₴

