
Вмикач Білорусь Стиль вн 1-ий+св С1 10-813
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Напруга | 220..250 В |
|---|---|
| Номінальний струм | 10 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Кліматичне виконання | УХЛ4 |
| Переріз провідників | від 0,75 до 2,5 мм2 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Маса | 0.165 кг |
| Розміри | 65..75 мм |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bylectrica |
| Кількість клавіш | 1 шт. |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір корпусу | Білий |
- Ціна: 46 ₴

