
Вмикач Білорусь Стиль вн 2-ий+св С5 10-815
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Напряжение | 220..250 В |
|---|---|
| Номинальный ток | 10 А |
| Частота тока | 50 Гц |
| Климатическое исполнение | УХЛ4 |
| Сечение проводников | от 0,75 до 2,5 мм² |
| Степень защиты | IP20 |
| Масса | 0.16 кг |
| Установочные размеры | 65..75 мм |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bylectrica |
| Кількість клавіш | 2 шт. |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір корпусу | Білий |
- Ціна: 50 ₴

