
Пенал м`який 1-ий 1 відділ Kite "Love owl you forever" K18-622-1
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пенал-книжка має 1 відділення з 2 вилогами. Гумки для фіксації всередині відділення допомагають систематизувати письмове приладдя і зберігають порядок у пеналі. При цьому виріб легко вміщує не тільки приладдя для письма, а й канцелярію для уроків праці - ножиці і кисті. Дитячий пенал має тканинну окантовку. Яскрава підкладка візуально виділяє і дозволяє легко знайте необхідну канцелярію. Пенал має надійну фурнітуру, замки-блискавки легко і плавно відкриваються. Завдяки властивостям матеріалів естетичний зовнішній вигляд і функціональність виробу зберігаються навіть після тривалого активного використання.
Розмір :
19.5 х 13 х 3.7 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 19.5 см |
| Довжина | 13 см |
| Матеріал виготовлення | Поліестер |
| Наповнення пенала | Без наповнення |
| Колір | Блакитний |
| Ширина | 3.7 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стать | Дівчинка |
- Ціна: 142 ₴

