
Пенал м`який 1 відділ Safari 18002
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пенал м'яка який 1 відділ Safari 18002.
Розмір пенала :
20 х7х6см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Safari |
| Висота | 7 см |
| Довжина | 20 см |
| Матеріал виготовлення | Поліестер |
| Наповнення пенала | Без наповнення |
| Тип | Пенал-тубус |
| Ширина | 6 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стать | Жіночий |
| Колір | різнобарвний |
- Ціна: 39 ₴

